15 آوریل 2020
آوریل 15, 2020

لیفت ابرو

0 دیدگاه

لیفت ابرو

لیفت ابرو از روش های جوانسازی صورت بوده و به منظور بالا کشیدن ابروها و تا حدودی نیز پیشانی می باشد که در پی آن افتادگی ابرو اصلاح می گردد. با افزایش سن و تاثیرات گرانش زمین بر روی بدن انسان ، به مرور پوست و عضلات صورت و بدن دچار شل شدگی و افتادگی می شوند ، عضلات ابرو نیز از این پدیده مستثنی نیستند.( فوق تخصص پلاستیک )

در این میان روش ها و تکنیک های نوین بسیاری به منظور رفع این عیوب و بازیابی مجدد زیبایی و جوانی افراد مورد استفاده قرار می گیرد و ليفت ابرو یکی از همین متدها می باشد.

لیفت ابرو

هنگامی که ابروها دچار افتادگی می شوند ، به پوست پلک فوقانی نیز فشار وارد شده و آن نیز حالتی افتاده و پف آلود پیدا می کند که در پی آن زیبایی و جذابیت چهره شما تحت تاثیر قرار می گیرد. در چنین شرایطی گاه ممکن است فکر کنید چاره کارتان اقدام به جراحی پلک می باشد اما با انجام عمل بلفاروپلاستی مشکل بطور کامل برطرف نخواهد شد و به دلیل عدم اصلاح افتادگی ابرو، زیبایی چشمها و پلکها بطور کامل نمایان نمی گردد. لذا پیشنهاد می شود در صورت وقوع این مشکل با یک فوق تخصص جراحی پلاستیک مجرب مشورت نموده و با صلاحدید وی برای انجام ليفت ابرو اقدام نمایید.
انواع روش های لیفت ابرو

ليفت ابرو طی روش های بسیاری انجام می پذیرد که برخی از آن ها جراحی و برخی دیگر غیر جراحی می باشند.

روش های غیر جراحی مثل:

لیفت ابرو با بوتاکس
لیفت ابرو با نخ

روش های جراحی از جمله:

لیفت اندوسکوپیک ابرو
لیفت کورنال کامل پیشانی و ابرو
لیفت زیر جلدی ابرو
لیفت تمپورال ابرو

هر یک از این تکنیک ها بنا به نیاز بیمار و صلاحدید فوق تخصص جراحی پلاستیک انتخاب می گردد.
ماندگاری لیفت ابرو

ماندگاری لیفت ابرو با جراحی نسبت به روش های غیرتهاجمی و بدون جراحی طولانی تر خواهد بود. همچنین عامل دیگری که در مدت زمان دوام جراحی لیفت ابرو تاثیرگذار است میزان مهارت فوق تخصص جراح پلاستیکی می باشد که نزد وی عمل لیفت ابرو را انجام می دهید.
هزینه جراحی لیفت ابرو

با توجه به اینکه ليفت ابرو طی روش های مختلف انجام می پذیرد لذا به منظور اطلاع یافتن از قیمت آن می بایست به مطب پزشک مورد نظر مراجعه نموده و پس از مشاوره درباره روش لیفت مورد نیاز شما ، می توانید نسبت به هزینه آن نیز اطلاع کسب نمایید.