06 مه 2020
می 6, 2020

سابسیژن

0 دیدگاه

روش سابسیژن

سابسیژن : بسیاری از افراد بنا به دلایل گوناگونی مثل تغذیه نادرست، قرارگیری در سن بلوغ، وراثت و غیره آکنه که یک ضایعه پوستی است را تجربه می کنند. بروز آکنه ها موجب نازیبایی و در نتیجه ناراحتی افراد می شوند به همین دلیل افراد برای خلاصی هرچه سریع تر از شر آن ها اقدام به دستکاری این آکنه ها می نمایند که این امر موجب باقی ماندن جای آن ها بر روی پوست افراد می گردد. ( جوانسازی پوست )

البته باید خاطرنشان شد که در برخی موارد بر جای ماندن جای جوش به طور خودبخودی در افراد اتفاق افتاده و دلیل خاصی ندارد.

بدیهی است که باقی ماندن جای جوش بر روی پوست برای فرد اذیت کننده بوده و موجب کاهش اعتماد به نفس او خواهد شد. با پیشرفت تکنولوژی و علم پزشکی جای هیچگونه نگرانی نبوده و روش های متعددی برای درمان این مشکل وجود دارد که یکی از موثرترین آن ها سابسیژن می باشد.

کاندیدای مناسب روش سابسیژن کیست؟
افراد برای اطمینان از اینکه کاندیدای مناسبی برای انجام این روش جوانسازی پوست هستند یا خیر می بایست به یک کلینیک زیبایی خوب مراجعه نموده و تحت بررسی قرار گیرند.

با این حال می توان اشخاصی که دارای مشکلات ذیل هستند را به عنوان بهترین کاندیدای روش سابسیژن معرفی نمود:

سلولیت
جای زخم های وسیع و فرورفته
لکه های پوستی ناشی از آفتاب
خط خنده عمیق
گرافت های پوستی فرورفته
چین و چروک های عمیق
تعداد جلسات سابسیژن
فاکتورهای متعددی در تعیین تعداد جلسات مورد نیاز برای سابسیژن تاثیرگذار هستند که موثرترین آن ها میزان عمق اسکار و شدت آن است. به همین دلیل قبل از معاینه بیمار و بررسی مشکل او نمی توان تعداد جلسات دقیق را معین کرد.

به طور کلی باید گفت که نتیجه مثبت در اکثر اشخاص پس از 2 تا 3 جلسه قابل مشاهده خواهد بود.