22 فوریه 2020
فوریه 22, 2020

جوانسازی واژن

0 دیدگاه

جوانسازی واژن

با افزایش سن چیزی که همه به صورت واضح آن را لمس می کنند ، وجود چین و چروک و افتادگی پوست است . کاهش کلاژن سازی که با افزایش سن به وجود می آید خود دلیل اصلی این رویداد است که در تمام سطح پوست خود را نشان می دهد .( لابیاپلاستی در تهران )

این کاهش کلاژن برای شخص قابل لمس نیست و تنها بازخود آن را روی پوست و مخاط بدن قابل حس می کند . یکی از این بخش های مهم که برای بانوان از حساسیت بیشتری برخوردار بوده، اندام تناسلی است که با تغییر شکل و ظاهر باعث نگرانیشان می شود .

حال برای بازسازی کلاژن لازم است در ابتدا از آن پیشگیری کرد و تا جای ممکن آن را به تعویق انداخت و یا در سنین بالا به دنبال درمان آن بود .

تاثیرات کاهش سطح کلاژن

یکی از تاثیراتی که کلاژن و کاهش آن به دنبال دارد ، کاهش سطح مخاط واژن است که با نزدیک شدن به دوره یائسگی و افزایش سن ، آتروفی و نازک شدن مخاط واژن را ایجاد می کند . از نشانه های آن می توان خشکی واژن و درد هنگام نزدیکی نام برد .

از دیگر اثرات کاهش سطح کلاژن بدن تاثیرگذاشتن بر روی دیواره پیشابراه بوده و باعث تکرر ادرار در خانم ها می شود به طوری که فرد با هر عطسه و یا سرفه ترس ریزش ادرار دارد و این امر خود روابط اجتماعی فرد را تحت تاثیر قرار می دهد .

علت افتادگی و شل شدن واژن

علاوه بر سن ، دلایل دیگری در ظاهر واژن تاثیر می گذارد از جمله ، زایمان های مکرر ، حاملگی حتی اگر زایمان به صورت طبیعی نباشد ، ورزش های سنگین ، کارهای سنگین ، اختلالات مادرزادی ، بیماری های تاثیر گزار مانند رایوتراپی و شیمی درمانی .

دکتر زهرا سیفی متخصص زنان غرب تهران جهت زیبایی های واژن زنان می تواند مشاوره و راهکارهایی را در اختیار بیمار خود بگذارد که بیمار بتواند راحت تر این دوره را بگذراند و آسان تر با علائم و نشانه های آن خود را تطابق دهد . راه های ارتباطی : 44977660 و پیچ اینستاگرام

جوانسازی واژن

جوانسازی واژن تنها به بهبود ظاهر واژن نمی انجامد و با تاثیر گذاشتن بر روی عضلات داخلی و خارجی واژن باعث افزایش لذت جنسی نیز می شود . از جمله تاثیراتی که جوانسازی در واژن به جای می گذارد عبارتند از :

بازگرداندن استحکام عضلات و کنترل آن ها
بهتر شدن رابطه جنسی
افزایش اعتماد به نفس بانوان
جوان تنگ شدن واژن

لازم به ذکر است روش های نوین جوانسازی واژن به صورت سرپایی و در مطب انجام می شود . دوره نقاهت کوتاهی داشته و در زمان کوتاه ، بیمار را به نتیجه دلخواه می رساند . برای آشنایی بیشتر می توانید با بهترین جراح زیبایی واژن تماس حاصل نمایید .