18 فوریه 2020
فوریه 18, 2020

جراحی بینی نیمه فانتزی

0 دیدگاه

جراحی بینی نیمه فانتزی

جراحی بینی نیمه فانتزی : فرم بینی یکی از موضوعات بسیار مهم در جلسه مشاوره است که جراح بینی و بیمار با یکدیگر در این باره صحبت می کنند.

تمامی متقاضیان جراحی بینی توقع دارند که جراح بینی به بهترین شکل ممکن بینی را جراحی کند و در نهایت ، بینی فرم زیبایی داشته باشد. ( جراح بینی شیراز )

اما اکثریت متقاضیان این موضوع را در نظر نمی گیرند که نوع بینی نیز در فرم دهی تاثیرگذار است به همین دلیل اینگونه بیماران پیش از رینوپلاستی باید به درک درستی از نتیجه عمل بینی دست یابند.

به طور کلی فرم بینی با توجه به اجزای صورت بیمار انتخاب می شود زیرا تناسب اجزای چهره با یکدیگر مهم ترین فاکتور برای افزایش زیبایی چهره است.

جراحی بینی نیمه فانتزی یکی از انواع عمل جراحی زیبایی بینی می باشد که در بین بانوان از محبوبیت زیادی برخوردار است. به عبارتی مدل بینی نیمه فانتزی زنانه از درخواست های متداول بانوان به هنگام مراجعه به جراح بینی می باشد.

جراحی بینی نیمه فانتزی

در نظر داشته باشید که برای داشتن یک نتیجه مطلوب و مورد پذیرش در عمل بینی نیمه فانتزی زنانه نیازمند انتخاب بهترین جراح بینی نیمه فانتزی می باشید. پس اگر خواستار عمل بینی خود به این سبک هستید به دنبال جراح بینی بگردید که عمل های زیادی به سبک بینی نیمه فانتزی با نتایج موفق در کارنامه کاری خود ثبت کرده باشد.

یکی دیگر از نکاتی که باید به آن توجه داشته باشید این است که جراحی رینوپلاستی با مدل نیمه فانتزی و فانتزی فقط برای افرادی که دارای بینی استخوانی هستند مناسب است و جراحی بینی نیمه فانتزی گوشتی امکان پذیر نیست. علت آن هم این است که وجود ضخامت زیاد پوست در بینی های گوشتی، امکان دیده شدن تغییرات ایجاد شده بر روی بینی را کاهش می دهد. بنابراین اگر دارای بینی گوشتی هستید بهتر است بدانید جراحی بینی نیمه فانتزی و فانتزی برای شما مناسب نمی باشد.
تفاوت بینی گوشتی و استخوانی

مشخصه بینی های گوشتی ، پوست زخیم و غضروف ظریف است و در مقابل بینی های استخوانی دارای پوستی نازک و اسکلت محکم می باشند. بینی های استخوانی به دلیل نازکی پوست اصلاحات اعمال شده را به خوبی نمایان می کنند اما این مسئله در بینی های گوشتی برعکس است.

در گذشته عمل جراحی بینی به روش سنتی و کاهنده بود و این امر نتایج جراحی های بینی را تحت تاثیر قرار داده و بسیاری از بیماران را با مشکلات تنفسی روبرو می کرد اما امروزه با پیشرفت دانش و تکنیک های پزشکی جراحی بینی به کمک روش های تقویتی انجام می شود که تحولات شگرفی در این زمینه به وجود آورده است.
انواع فرم بینی

فرم طبیعی

در جراحی بینی طبیعی ، بینی کاملاً متناسب با چهره جراحی می شود و عملی بودن بینی به سختی قابل تشخیص است.

فرم بینی فانتزی

پس از پایان رینوپلاستی ، بینی فرم کاملاً تراشیده شده ای دارد به همین دلیل با نگاه اول می توان تشخیص داد که بینی مورد جراحی قرار گرفته است.

فرم بینی نیمه فانتزی

فرم بینی نیمه فانتزی پس از فرم طبیعی از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار است.

بیش از اندازه طبیعی بودن یا فانتزی بودن بینی برای بسیاری از متقاضیان موردپسند نیست و به دنبال فرم بینی هستند که ترکیبی از این دو باشد .

برای اینگونه متقاضیان ، جراحی بینی نیمه فانتزی بهترین انتخاب می باشد زیرا فرم بینی فانتزی ، خصوصیات بینی طبیعی و بینی فانتزی را به طور تساوی دارد .

جراحی بینی نیمه فانتزی
مشخصات ظاهری فرم بینی نیمه فانتزی

قوس بسیار کمی بر روی بینی مشاهده می شود.
سایز بینی متناسب با سایر اجزای چهره کوچک می شود.
زاویه بین لب و بینی در فرم بینی طبیعی 90 است ولی در عمل بینی نیمه فانتزی ، نوک بینی زاویه ای بین 90 تا 100 دارد.

بینی نیمه فانتزی نیز به طور معمول برای اکثریت افراد مناسب است ولی بازهم فرم بینی طبیعی متقاضی بسیار زیادی دارد و اکثریت آقایان خواستار بینی طبیعی هستند.

فرم بینی فانتزی و نیمه فانتزی در بین بانوان طرفدار بیشتری دارد.

بیماران باید دقت داشته باشند که زیبایی چهره زمانی بیشتر می شود که بینی متناسب با چهره باشد.

در نتیجه بهتر است متقاضیان از درخواست فرم های غیر مصنوعی برای بینی خودداری کنند و حتماً با جراح بینی مشورت کنند تا مشخص شود با توجه به ساختار چهره شان چه فرمی برای بینی مناسب تر است.
بینی طبیعی بهتره یا نیمه فانتزی

افرادی که خواستار بینی طبیعی و نیمه فانتزی هستند اغلب به جهت رفع ایراد موجود در ظاهر بینی خود اقدام به عمل رینوپلاستی می کنند.

کسانی که جراحی بینی نیمه فانتزی و فانتزی انجام می دهند باید به این نکته توجه داشته باشند که امکان انجام جراحی بینی ترمیمی در این دو مدل نسبت به مدل طبیعی محدود است.

این که کدام مدل از جراحی بینی برای بیمار بهتر است بستگی به نوع بینی فرد و اجزای صورت او دارد. چنانچه میمیک صورت بیمار به گونه ای باشد که جراحی بینی نیمه فانتزی و فانتزی برای او مناسب نباشد بهتر است این کار را انجام ندهد چرا که در انتها با نتیجه ای رضایت بخش روبرو نخواهد شد.

از این رو انتخاب مدل مناسب برای انجام عمل جراحی زیبایی بینی خود را به جراح بینی سپرده و با مشورت با او و تکیه بر مهارت و دانش وی مدل مناسب را برگزینید.