24 فوریه 2020
فوریه 24, 2020

تزریق فیلر

0 دیدگاه

تزریق فیلر

تزریق فیلر ، یکی از روش های پر طرفدار و غیر تهاجمی جوانسازی می باشد که جهت رفع خطوط عمیق صورت،ایجاد کشش درپوست و برجسته کردن نقاط تعیین شده پوست مورد استفاده قرار می گیرد و جوانی و زیبایی را برای افراد به ارمغان می آورد. ( کانتورینگ صورت )

فیلرها ، خاصیت پرکنندگی دارند و با پر کردن چین و چروک باعث از بین رفتن آن ها می شوند.

اگر بخواهیم فیلرها را دسته بندی کنیم باید بگوییم هر ماده ای که خاصیت پرکنندگی داشته باشد هم چون ژل ، چربی و غیره در این دسته قرار می گیرد.

فیلرها را می توان به نقاط مختلف بدن هم چون گونه ، لب ، زیر چشم ، دست ، چانه ، سینه ، باسن و غیره تزریق کرد.

برای تزريق فيلر ، ابتدا ناحیه مورد نظر باید با استفاده از مواد آنتی باکتری تمیز شود و سپس فیلر با استفاده با از سوزن های ظریف تحت بی حسی موضعی به ناحیه تحت درمان تزریق می شود ؛ مدت زمان مورد نیاز برای تزيق فيلر ، بستگی میزان عمق چین و چروک های پوستی و تعداد نواحی تزریق دارد.

عوارض تزریق فیلر
با توجه به این موضوع که رایج ترین نوع فیلر از جنس هیالورونیک اسید می باشند و این ماده به طور طبیعی در بدن انسان وجود دارد بنابراین باعث بروز حساسیت در افراد نمی شود و از این رو گزینه مناسبی برای همه افراد می باشد.

تزریق فیلر به دست
با افزایش سن پوست دست نیز دچار تغییراتی می شود وهم چنین به دلیل قرار گرفتن دست ها در معرض نور مستقیم خورشید سریع تر از دیگر نواحی آسیب دیده و ظاهر جوان و زیبای خود را از دست می دهد تزريق فيلر یکی از راه های مناسب جهت جوانسازی دست می باشد.

تزریق فیلر در شیردهی
بانوان در دوران شیردهی باید مراقبت رژیم غذایی و لوازم آرایشی که استفاده می کنند باشند زیرا این موارد وارد خون مادر شده و در نهایت به نوزاد انتقال می یابد.

به همین علت توصیه می شود بانوان از تزریق فیلر ، ژل و غیره در دوران شیردهی پرهیز کرده و آن را به بعد از پایان دوره شیردهی موکول کنند.

تزریق فیل رزیر چشم
با گذشت زمان افراد دچار گودی یا به وجود آمدن سیاهی در زیر چشم می شوند که این موارد زیبایی چشم ها را مختل می کند تزریق فیلر یکی از روش های مناسب جهت رفع سیاهی و گودی زیر چشم می باشد.

دکتر خوب برای تزریق فیلر زیر چشم
چشم ها حساس ترین اعضا صورت هستند و باید نسبت به آن ها بسیار با دقت رفتار کرد از این رو تزریق فیلر در زیر چشم باید تحت نظر دکتر متخصص و چیره دست انجام گیرد تا از بروز عوارض های احتمالی جلوگیری شود.